O nas

Vis Legis świadczy pomoc w każdej sferze życia codziennego zarówno dla osób fizycznych, jak też małych i średnich firmNaszym celem jest wspomaganie rozwoju przedsiębiorstw i instytucji działających na terenie kraju, jak i za granicą poprzez świadczenie profesjonalnych usług doradczych. Rozwiązywaniem problemów naszych Klientów zajmuje się zespół ekspertów z różnych dziedzin - prawnicy, ekonomiści, psychologowie biznesu, co zapewnia kompleksowe podejście do każdego zagadnienia. Personel Biura oraz jego współpracownicy to doświadczeni profesjonaliści, biegle posługujący się językami obcymi, posiadający gruntowne i nowoczesne wykształcenie i będący skutecznymi praktykami życia gospodarczego.

Oferujemy wysokiej jakości kompleksowe usługi w zakresie doradztwa gospodarczego, obejmującego m.in. doradztwo prawne, podatkowe, finansowe, inwestycyjne, personalne, zwiększanie wartości firm, pozyskiwanie i rozliczanie środków z funduszy unijnych i krajowych oraz kompleksową obsługę firm i jednostek samorządowych. 

Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz wypracowaniu własnych metod działania, jesteśmy w stanie z powodzeniem wykorzystywać najefektywniejsze narzędzia badawcze oraz techniki służące analizie i poprawie sytuacji przedsiębiorstw. Wiemy jak ważny jest rozwój i ciągłe doskonalenie, przez co nasze usługi nie kończą się jedynie na doradztwie, ale dzielimy się również naszą wiedzą w trakcie organizowanych przez nas szkoleń, zarówno stacjonarnych, jak też organizowanych poprzez platformę e-learningową.